Військовослужбовцям бригади територіальної оборони на Полтавщині передали вантажні автомобілі КрАЗ, які придбані за кошти обласного бюджету, повідомляє «Голос українською».

Для ЗСУ ПрАТ “АвтоКрАЗ” було відвантажено потужні бортові автомобілі, а також вантажівки на 7 тонн зі встановленими спецнадбудовами.

«Проведено закупівлю і придбано автомобілі трьохосні, вага одного автомобіля 13 тонн, вантажопідйомність автомобіля – 12 тонн, коробка передач механічна – із двигуном іноземного виробництва із потужністю 360 кінських сил. Має максимальну швидкість 100 кілометрів на годину», – повідомила начальниця управління майном обласної ради Леся Коморна.

Вона повідомила, що також придбано один автомобіль – пересувну кухню.

«Має комплектування три вбудовані плити, металеву шафу, також стіл. Але не такий потужний – 170 кінських сил», – зазначила вона.

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін наголосив, що техніки виготовлена підприємством Полтавської області й частина виділених коштів повернеться до бюджету регіону.

«Впевнений, що ця техніка допоможе нашій 116-ій бригаді на полі бою. А саме – військовим забезпечити виконання поставлених завдань», – говорить Дмитро Лунін.

Це вперше в Україні, щоб військову техніку купували за гроші обласного бюджету і передавали військовим. На це вказав заступник командира 116-ої бригади Дмитро Онищенко.

«Водії раділи, як діти. Нова техніка для бригад тероборони – рідкість. В Україні немає прикладів передачі військової вантажної техніки, придбаної за кошти обласного бюджету. Ми започаткуємо традицію, аби військові були забезпечені технікою для виконання завдань», – говорить офіцер ЗСУ.