В Україні багато водіїв дозволяють себе порушувати ПДР, що не лише небезпечно для інших учасників руху, а й загрожує солідними штрафами. Щобільше, народні депутати планують серйозно посилити відповідальність за «популярне» порушення, повідомляє «Стіна».

Відповідний закон уже в парламенті, і у разі його ухвалення, відповідальність за перевищення швидкісного режиму стане суворішою. У документі пропонується, що якщо водій перевищить швидкість на 50 км/год у населеному пункті, то у нього можуть забрати посвідчення водія на строк від трьох до шести місяців.

Якщо порушник перевищить допустиму швидкість у населеному пункті на 70 км/год, то права можуть забрати на строк від півроку до року. Крім цього, за перевищення допустимої швидкості у населеному пункті на 30 км/год та на 50 км/год – на трасі водію доведеться розщедритися на штраф у 1 700 гривень.

Варто зазначити, що понад 34% усіх аварій на території нашої країни відбувається через порушення швидкісного режиму. Через це правоохоронці пропонують посилити відповідальність за це порушення – передбачається, що це допоможе знизити кількість ДТП.