Японський автоконцерн Toyota Motor став світовим лідером за кількістю проданих автомобілів у 2022 році. Після того, як про свої продажі прозвітував його головний конкурент – німецький Volkswagen – стало зрозуміло, що він утримає пальму першості третій рік поспіль, повідомляє Avtosota.

Так, якщо Volkswagen за рік реалізував по всьому світу 8,26 млн. автомобілів (на 7% менше, ніж роком раніше), то Toyota разом з компаніями Daihatsu Motor і Hino Motors, що входять до неї, тільки за 11 місяців минулого року продала 9,56 млн. машин, з яких 8,77 млн. припало на саму Toyota.

Треба сказати, що протягом минулого року японський автогігант кілька разів фіксував рекордні місячні результати продажу та виробництва. Крім того, успіху сприяли покращення ситуації з дефіцитом запчастин та відновлення сталого попиту, насамперед у Північній Америці.

Раніше повідомлялося, що компанія Toyota почала продажі в Японії гібридної машини Toyota Prius нового покоління.

Toyota оголосила про старт продажів у Японії моделі Prius нового покоління, силова установка якої працює за принципом «паралельного» гібрида (HEV).

Трохи згодом, у березні 2023 року, на ринок вийде аналогічний Prius, але вже у плагін-гібридному виконанні (Plug-in Hybrid або PHEV).

На японському ринку HEV-версія нового Toyota Prius пропонуватиметься з двома типами силових установок на вибір, а також переднім або повним приводом.