З початку 2023 року співробітники Бещадського прикордонного загону виявили вже 11 випадків використання громадянами України підроблених посвідчень водія. Такі випадки були зафіксовані зокрема на пункті пропуску в Корчовій, пише ukrayina.pl.

«Здебільшого це були документи, які нібито видала українська влада, але були також випадки підробок із імітацією водійських прав Португалії, Чехії, Польщі та Великої Британії», — розповідає речник Бещадського відділу прикордонної служби Пьотр Закелярж.

Водійські права у Польщі: українці використовують підробки

Так, прикордонники розпоовідають, як 18 січня на пункті пропуску в Корчовій для оформлення виїзду за кордон звернулася 35-річна громадянка України. Під час перевірки її документів на в’їзд до Польщі стало очевидним, що іноземка використовує підроблені українські водійські права.

«Досвідчені прикордонники одразу помітили, що документ суттєво відрізняється від зразка. Жінка зізналася у використанні підробки та добровільно погодилася на покарання у вигляді 6 місяців позбавлення волі з відстрочкою на рік», — інформує Пьотр Закелярж із Бещадського відділу прикордонної служби.

За його словами, напередодні подібний випадок трапився на прикордонному переході в Будомирі. Там 34-річний громадянин України хотів в’їхати до Польщі, скориставшись підробленим посвідченням водія. «Спеціальне обладнання та відмінне знання безпеки українських документів допомогло прикордонникам виявити підробки. У використанні фальшивого документа іноземець не зізнався, тому справу буде передано до суду», — повідомляє речник прикордонслужби.