Лінійку Lexus ES в Україні доповнив гібридний варіант.

Модель ES 300h відрізняється багатим оснащенням та невеликою витратою палива. Подробиці розповіли на сайті бренду, повідомляє «Фокус».

Нове покоління Lexus ES 300h отримало сучасні технології та стало економічнішим. Заявлена витрата палива становить 5,2 літри на 100 км у змішаному циклі.

Lexus ES 300h оснащується самозарядною гібридною системою четвертого покоління. Завдяки їй вдалося підвищити економічність і досягти низького рівня шкідливих викидів.

У рух новий Lexus ES 300h наводить гібридна установка з 2,5-літровим бензиновим двигуном та невеликим електромотором. Загальна потужність складає 218 к.с., а крутний момент — 221 Нм.

Акумулятор для електромотора встановлений під задніми сидіннями авто. Це дозволило досягти відмінного розподілу ваги і не забирати багажний простір.

Седан пропонується із розширеним пакетом систем безпеки Lexus Safety System+ 2.5. До нього входять система запобігання зіткненню з виявленням пішоходів та велосипедистів, система аварійного підсилювача керма, а також покращений адаптивний круїз-контроль.

Ціни на новий Lexus ES 300h починаються від 1707828 грн. Продаж розпочнеться вже 2023 року.