Раніше вже повідомлялося, що українська влада готує нові номерні знаки для автовласників. Точніше, це будуть ті самі державні автомобільні номери, але вже з іншими літерними символами, які раніше не використовувалися. Що це за знаки і хто їх може отримати, ми відповідаємо на ці запитання у цьому матеріалі.

Автовласники отримуватимуть нові номери на автівки

Українською владою було затверджено новий формат автомобільних номерних знаків. Відповідно до цього є наказ МВС, який зареєстрований у Мін’юсті України. Отже, він уже набув чинності.

Власники автотранспортних засобів можуть отримувати нові номерні знаки на автомобілі. На номери тепер можуть бути нанесені буквені символи в залежності від способу оформлення ТЗ. Замість двох перших букв, що позначають регіон реєстрації, тепер можуть бути інші символи.

Нові латинські літери на автомобільних номерах

Нові позначки на номерах авто:

  • букви PD та DI наносяться на номери в тому випадку, якщо транспортний засіб був зареєстрований за допомогою веб-сайту або застосунку «Дія»;
  • літерні символи DC та ED наносяться у тому випадку, коли реєстрація була виконана за допомогою електронного кабінету сервісу МВС.

Необхідні зміни з цього приводу вже внесено до відповідного указу про вимоги до номерів ТЗ.

До слова, раніше ми також повідомляли, що влада України готує законопроект, який передбачає реалізацію палива виключно за безготівковою формою оплати. На думку влади, це дозволить обілити ринок пального у нашій країні.