Фінські журналісти назвали п’ять найкращих, на їхню думку, моделей автомобілів, які використовуються правоохоронними органами у різних державах.

На першому місці фінського рейтингу опинився легендарний Ford Crown Victoria, історія якого почалася на початку 90-х. Модель протрималася на конвеєрі близько 20 років і була головним помічником поліції у США та Канаді. А в Нідерландах вирішили взяти на озброєння автомобілі марки Porsche, а саме моделі 914, 924 та 964.

Але найдивовижнішою поліцейською машиною журналісти назвали Lykan HyperSport з ОАЕ. З нами погодились і фінські колеги. А все тому, що було випущено лише 7 таких машин, одна з яких заступила на службу поліції в Абу-Дабі.

Але арабський гіперкар — це не єдина модель цього класу, яку прикрашає поліцейська ліврея. Lamborghini також є в автопарку поліції, наприклад, вони мають правоохоронці в Італії. Перше постачання моделі L140 Gallardo в кількості 2 екземплярів мало місце трохи менше 20 років тому.

І закриває цей рейтинг броньовики Lenco BearCat G2 і G3 . Подібні проекти практикуються для спеціальних поліцейських управлінь США та інших країн. Модель BearCat G 2 створена для міських умов, а при цьому модифікація G3 – для їзди пересіченою місцевістю.