Деякі автомобілі можуть прослужити своїм власникам чимало років без необхідності регулярного й дороговартісного ремонту, однак існують і такі машини, які постійно вимагають обслуговування.

Про рейтинг авто, які потребують дорогого ремонту, повідомили в британській компанії Warrantywise, передає видання Actualno.

До звіту британської компанії, яка проаналізувала дані про ремонт автомобілів у 2021 та 2022 роках, увійшли понад 120 тис. машин із розширеною гарантією у Великобританії.

Як виявилося, найдорожчим був ремонт автомобіля Land Rover – 23 890 британських фунтів (29 598 доларів США). На другому місці рейтингу опинилося обслуговування Mercedes-Benz – трохи більше 23 тисяч фунтів (28 496доларів США), а трійку лідерів закриває німецький BMW, на ремонт якого пішло близько 20 000 фунтів (24 779 американських доларів).

Однак варто зауважити, що у 2023 році ціни на ремонт і обслуговування зростуть, тому вищезазначені ціни можуть тільки збільшуватися.

Водночас найнадійнішими стали бренди авто з Азії, які дуже рідко потребують ремонту. Вони закріпили за собою першу п’ятірку на протилежному кінці рейтингу.