Нещодавно з’явилася інформація про те, що Данило Гетьманцев виступив за збереження пільгового розмитнення, але на особливих умовах. Якщо говорити конкретніше, то ввезти в Україну машину без митних платежів можна буде лише для потреб ЗСУ. Обговорення вартості розмитнення та автомобілів, для яких воно має бути безкоштовним, розпочалися в контексті швидкої появи в Україні онлайн-розмитнення. Свою позицію Данило Гетьманцев висловив в інтерв’ю агентству “Українські новини”, пише AmperCar.

При цьому чиновник зазначив, що для розмитнення авто на потреби ЗСУ потрібне документальне підтвердження, що авто везуть саме військовим, інакше прикордонники не пропустять автомобіль в Україну. При цьому коли депутату поставили питання про можливість присвоєння авто для ЗСУ, він зазначив, що зараз це питання не є актуальним і облік авто на балансі армії проводитиметься вже після війни.

Зазначимо, що вже найближчим часом в Україні хочуть запровадити розмитнення онлайн, що значно прискорить ввезення старих машин в Україну. Водночас у контексті військових автомобілів в Україні досі є низка проблем. Наприклад, нещодавно ми розповідали про те, що в Україні військовим заборонили користуватися своїми власними авто на фронті.