Мова йде про олдтаймери баварської марки, які навіть у себе на батьківщині зустрічаються нечасто. Кому належать ці автомобілі – невідомо. Але одне можна сказати точно – у їх власника однозначно чудовий смак, пише «ТопЖир».

Адже перед нами культові моделі БМВ. А саме: кабріолет BMW E30 (чи, може, навіть M3 від тюнінг-ательє Baur?!), топова E21 зі здвоєними фарами і, звичайно, перлина колекції BMW 2002 Turbo 1975 року. На столичних шляхах дуже мажИрний автовоз було помічено на Північному мосту підписником ТопЖир.

Зазначним, саме ця БМВ 2002 була помічена в Україні в 2021-му році. Ця модель високо цінується серед колекціонерів, і часом вартість таких авто сягає 150 тис. євро. Справа в тому, що BMW 2002 Turbo — лімітована заряджена модель баварської марки і один з перших серійних автомобілів з турбонаддувом в Європі, та й у всьому світі. До речі, з’явився він на два роки раніше Porsche 911 Turbo – у 1973 році.

Усього випустили лише 1672 таких купе, а до наших днів дійшли близько 500 машин. BMW 2002 Turbo оснащений дволітровою турбочетвіркою потужністю 170 л. с. і здатний розігнатися до сотні за 7,3 с та розвинути 211 км/год.

Що стосується інших двох машин, зважаючи на стан, вони теж відносяться до колекційних, а сумарна вартість «святої трійці» на автовозу може сягати двохсот тисяч євро! Сподіваємось, що цю колекцію везуть у безпечне місце, а не вивозять за кордон…