Автомобілісти з великим досвідом чудово знають, що похід за новим автомобілем на вторинний ринок – це завжди лотерея. Ніхто не застрахований від того, щоби взяти «кота в мішку», передає sud.ua.

Найбільш досвідчені і пильні покупці здатні мінімізувати ризики, проте незважаючи на це звести їх до абсолютного нуля в цьому питанні неможливо. Цієї причини вже має бути достатньо для того, щоб знати та пам’ятати моделі, які потрапляють у даний сегмент у вкрай «убитому» стані у 7 із 10 випадків. Декому, звичайно, щастить. Але ж далеко не всім.

Porsche Cayenne

Дуже часто на вторинному ринку цей автомобіль беруть ті, хто «ну надто» любить «понти». На жаль, далеко не кожен автомобіліст усвідомлює скільки може обійтися подальша експлуатація вторинного Porsche Cayenne. Найгірше те, що на ринку трапляються моделі з не рідними гальмівними колодками, які були зняті і встановлені на Cayenne з інших автомобілів. Напилок і молоток, як відомо, здатні творити чудеса… До речі, стосується все це переважно машин першого покоління.

Infiniti FX35

Автомобіль, який багато хто знає і любить. Ось тільки одна проблема. Перше покоління Infiniti FX35 у країні ніколи офіційно не продавалося. Машини всіма мислимими і не мислимими способами гнали до країни з-за кордону, зазвичай із вже вторинного ринку. Чи потрібно взагалі говорити, що цей факт вже сам собою не додає впевненості в поточному стані такої машини?

Mercedes-Benz G klasse (W463)

Саме в цьому випадку йдеться лише про перші «Геліки». Не варто сьогодні зайвий раз ризикувати та брати подібне авто на вторинному ринку. Важливо пам’ятати, що більшість перекупів Mercedes-Benz G klasse (W463) піклується тільки про зовнішній вигляд автомобіля. Як наслідок, на начинку «баригам» відверто начхати. Більше того, реальний стан справ з нею вони всіляко приховуватимуть.

Toyota Land Cruiser 200

Гарний японський автомобіль. Буває, що і на вторинному ринку можна знайти Toyota Land Cruiser 200 в незаїждженому до смерті стані. Враховуючи той факт, що автомобіль знаходиться у верхньому ціновому сегменті ринку, його придбання в уживаному стані далеко не найкраща ідея. Хоча б тому, що немає гарантії, що машина не встигла змінити численних господарів.

Mitsubishi Lancer 10

Якщо вже «закортіло» купити такий автомобіль, як Mitsubishi Lancer 10, то претенденту варто проявити максимальну обережність і пильність. Особливою популярністю користується авто серед молодих водіїв завдяки своїй «зухвалій» зовнішності. Проте не варто забувати про те, що на вітчизняному ринку є багато Lancer, які встигли побувати в ДТП різного ступеня важкості.