У мережі розмістили дуже несподівану та навіть дивовижну інформацію щодо українського умільця. Мешканець України вирішив самостійно модифікувати свій Запорожець і перетворив його на справжній всюдихід, повідомляє Hyser.

Український автопромисловий завод ЗАЗ раніше випускав вантажні Запорожці, відомі як ЗАЗ-968МП. Цей екземпляр виготовлявся дуже маленькими партіями, і він був, м’яко кажучи, не дуже практичним. Це натякає на те, що про нього знало дуже мало людей, тому що через серйозні недоліки він мало кому цікавий.

Величезним недоліком цього вантажного ЗАЗу виявилася маленька вантажопідйомність. Однак зараз йтиметься про модифікацію Запорожця, яку українець зробив власноруч. Так, пенсіонер Олександр Городиський із села Стільно на Чернігівщині витратив цілих 10 років, щоб зробити свій унікальний модифікований вантажний Запорожець.

Український пенсіонер обрізав кузов української машини та подовжив її передній міст, а задній міст узяв від ІЖ-2715. Цей Запорожець має 1.3-літровий двигун від «Жигулі», який стоїть позаду. Також у вічі впадає дерев’яна платформа з бортами.