В новому році водії стикнуться зі штрафами за підвищення швидкості, за моргання фарами. Тож, зміни поки що незначні, проте можуть залишити водіїв без прав, тож варто звертати увагу на нові законопроєкти та бути пильними на дорозі, аби не потрапити у халепу і пересідати на громадський транспорт та жертвувати своїм комфортом і часом, пише видання «Сенсація».

За що у водіїв можуть забрати права

Отже, якщо ви живете у населеному пункті або приїжджаєте туди у справах чи у гості, ви не маєте права підвищувати швидкість більше ніж на 50 кілометрів на годину, оскільки населені пункти зазвичай мають не такі гарні дороги або взагалі їхню відсутність, тому швидко їздити там небезпечно як для пішохода, так і для водія. Тож, якщо підвищення на 50 кілометрів, то права можуть забрати на 3-6 місяців, а якщо підвищення швидкості на 70 кілометрів на годину, то без прав водії будуть ходити 6-12 місяців.

Ще однією причиною позбавлення прав може стати моргання аварійкою. Що це означає? Не можна моргати без причин, які дійсно важливі. Тобто, коли у вас є певні проблеми з автомобілем, коли потрібно виїхати на іншу смугу або пришвидшити водія, який не дає вам проїхати.

У 2023 році водіям не варто розслаблятися, якщо на дорозі не стоять представники патрульної поліції, тому що на дороги планують повернути фантомних патрульних, які будуть фіксувати порушення правил дорожнього руху. Це такі камери, які просто будуть розміщенні на дорогах, особливо це стосується великих міст.

Отже, без покарання водії у 2023 році не залишаться, оскільки не тільки фізичні патрульні будуть фіксувати порушення, а ще й камерні, тому власникам автомобілів потрібно слідкувати за всіма оновленнями ПДР.