Напевно, всі в курсі про знаменитий український автопромисловий завод ЗАЗ. Там випускалося безліч прототипів, про які ніхто навіть і не здогадувався. Саме про один із них зараз і йтиметься – унікальний прототип Запорожця, відомого як «Білка».

Відповідну публікацію опублікував Hyser

Насамперед варто повідомити про те, що ЗАЗ робив чимало химерних та незвичайних Запорожців, які так і не потрапили на масове виробництво.

Справа в тому, що за часів СРСР спочатку запланували випускати автомобілі для масового виробництва, оскільки їх не було. Це говорить про те, що до початку випуску всім звичних Запорожців, було зроблено неймовірну кількість їхніх концептів, про які люди навіть не здогадуються.

На особливу увагу заслуговує дуже милий прототип Запорожця, відомого як «Білка». Він вважається одним із найперших Запорожців. Однак він зовсім не схожий на своїх братів, його дизайн — унікальний.

Якщо звернути увагу на цей екземпляр, то його зовнішній вигляд відразу може викликати посмішку. Багато людей можуть порахувати дизайн «Білки» дуже милим, і вони будуть мати рацію.