Новий Volkswagen T-Cross потрапив на фото до презентації. Найкомпактніший кросовер німецької марки пройде фейсліфтинг і буде представлений наприкінці року, а поки що він проходить випробування за полярним колом. Про це повідомляє «Фокус» із посиланням на сайт Carscoops.

Тестовий Volkswagen T-Cross 2024 практично не прикрили камуфляжем, тому його дизайн можна розглянути. У кросовера змінено передню частину — нові фари, решітку радіатора та протитуманки. Ззаду трохи оновлено ліхтарі. До речі, тепер оптика буде світлодіодною у всіх версіях.

Салон Volkswagen T-Cross 2024 року ще не показали. Швидше за все, зміни всередині будуть меншими — кросовер отримає збільшений сенсорний дисплей, а у базовому T-Cross з’явиться віртуальна приладова панель.

Кросовер Volkswagen T-Cross збереже бензинові турбодвигунии об’ємом 1,0 л (95 і 116 к. с.) та 1,5 л (150 к. с.), а ось 1,6-літрових турбодизелів у лінійці більше не буде. Також не виключено, що з’являться модифікації із 48-вольтними «м’якими» гібридними установками.