Деякі водії звикли заправляти авто до повного баку. Експерти говорять: якщо не дотримуватися правил, це може завдати неабиякої небезпеки.

Крім витоку пального, це може спричинити проблеми з вентиляційною системою баку та порушити функціонування клапанів. Детальніше про те, чому не можна заправляти авто до повного баку та чи варто зціджувати останні краплі із заправного пістолета, розповів OBOZREVATEL.

За словами експертів, водіям слід відмовитися від звички постійно заправляти авто до повного баку. Або принаймні ретельно слідкувати за дотриманням правил безпеки.

Несвоєчасно від’єднавши пістолет, можна спричинити витік пального через горловину. Таким чином бензин потрапить у кузов транспортного засобу чи на його деталі. Від найменшої іскри, навіть від цигарки, авто може миттєво спалахнути.

Також водії часто зціджують останні краплі після того, як подача палива системою вже завершилася. Нешкідлива, не перший погляд, звичка, може спричинити поломку вентиляційної системи баку та низки клапанів.

Трубу вентиляції прикриває гравітаційний клапан, який захищає бак від розливу пального у разі аварії. Заправляючи авто до повного, можна ненароком порушити функціонування клапанів. За крилом авто розміщується система дренажу, і стікаюче паливо може потрапити на проводку, елементи підвіски та шланги системи гальм. Це знову ж таки може спричинити загорання.