Трохи більше двох років тому компанія Hyundai презентувала останнє покоління Tucson, яке за підсумками минулого часу стало більш популярним, ніж попереднє.

Але незважаючи на успішність проекту, корейська модель зараз перебуває у середині циклу свого розвитку. Тому до ринку вже готується рестайлінговий Hyundai Tucson 2024 модельного року, пише Avtosota.

Корейська модель вийшла на дорожні випробування, завдяки яким з’явилися перші подробиці новинки (фото: newcarscoops.com). Опубліковані знімки показують, що багато деталей екстер’єру у рестайлінгового Tucson стали квадратнішими. Тобто кросовер візуально став ближчим до стилістики Palisade.

Подібність підкреслюють характерні світлодіодні смужки, що пролягають уздовж квадратних блоків із додатковою оптикою, вбудованих у передній бампер. У зв’язку з цим можна очікувати, що в рамках рестайлінгу Hyundai змінить форму решітки радіатора.

Під камуфляжною накидкою можна розглянути деякі деталі переднього бампера. Зокрема, знизу в нього витягнувся повітрозабірник. На кормі у Tucson з’явилися нові світлодіодні ліхтарі. При цьому на опублікованих фотографіях не видно, чи між ними збереглася LED смужка.

Найімовірніше, в рамках рестайлінгу зміни торкнуться і салону. Але якого характеру вони набудуть, поки що не відомо.

Не виключена можливість модернізації технічної частини. Так, очікується оптимізація поточної лінійки на користь підвищення паливної економічності. Також можливе розширення числа різних гібридних установок, у тому числі і агрегатів з модулем, що підключається. Очікується, що компанія Hyundai представить оновлений Tucson вже на початку 2024 року.