У Чернівцях помітили рідкісний спорткар DeLorean DMC-12. Автомобіль набув великої популярності завдяки фільму «Назад у майбутнє». Про це повідомляє «Фокус».

DeLorean DMC-12 випускався у Північній Ірландії з 1981 по 1983 рік. Спорткар після виходу трилогії фільмів «Назад у майбутнє» став неймовірно бажаним автомобілем серед автолюбителів.

Відомо, що в Україні було помічено лише два DeLorean DMC-12. Один із них належить меру Дніпра Борису Філатову, а другий був імпортований до України у 2021 році.

Вперше спорткар на болгарських номерних знаках помітили на гірськолижному курорті Буковель. З того часу автомобіль так і не отримав української реєстрації.

На відео помітно, що DeLorean DMC-12 знаходиться у відмінному стані. Власник акуратно водить свій автомобіль та регулярно обслуговує його.

Нагадаємо, що всього було випущено 8,5 тисяч екземплярів DeLorean DMC-12. Він оснащується 2,8-літровим двигуном V6 від Peugeot потужністю 130 к. с. і 207 Нм крутного моменту. Максимальна швидкість спорткара складає 175 км/год.

Компанія DeLorean збанкрутувала в 1983 році через безліч фінансових проблем і арешт генерального директора Джона Делореана. Також велику роль у фінансовому краху зіграла низька якість збірки і ненадійність спорткара DMC-12.