Існує кілька способів, які можуть допомогти зекономити розхід палива на автомобілі. Видання Avtosota опублікувало кілька порад.

Правильна їзда

Швидка їзда та різкі рухи на дорозі можуть споживати багато палива. Щоб зекономити паливо, потрібно їздити рівномірно та утримувати оптимальну швидкість. Також потрібно уникати гальмування та різких рухів на дорозі.

Перевірка тиску в шинах

Перевірка тиску в шинах є важливим елементом збереження палива. Недостатній тиск у шинах може збільшити опір руху та споживання палива.

Регулярне обслуговування

Регулярне обслуговування автомобіля може покращити роботу двигуна та зменшити споживання палива. Переконайтеся, що масло та інші рідини автомобіля змінюються вчасно, та що двигун налаштований правильно.

Використання кліматичної установки

Використання кліматичної установки може споживати багато палива. Якщо можливо, використовуйте систему кондиціонування повітря в обмеженому режимі або взагалі уникайте її використання, особливо при низьких швидкостях.

Зменшення ваги автомобіля

Зайвий вантаж у автомобілі може підвищити споживання палива. Видаліть з автомобіля зайві предмети, які не потрібні для подорожі, щоб зменшити вагу автомобіля.

Використання палива високої якості

Використовуйте паливо високої якості та з відповідним октановим числом, оскільки це може зменшити споживання палива.