Якщо ви шукаєте автомобілі, які реалізують найбільше палива, які є економічними і мають найкращу паливну ефективність, то ось кілька автомобілів, які можуть вас зацікавити.

  • Toyota Prius – цей гібридний автомобіль є одним з найбільш популярних на ринку завдяки своїй вражаючій паливної економії. За даними US Department of Energy, він забезпечує 4.4 л. на 100 км у міському циклі та 4.7 л. палива на шосе.
  • Hyundai Ioniq – це гібридний автомобіль, який демонструє вражаючу паливну ефективність нарівні з Toyota Prius. Він забезпечує 4.1 л. на 100 км у міському циклі та 4.0 л. на шосе.
  • Honda Insight – це гібридний автомобіль, який виходить зі своїм паливним розходом до 4.3 л. на 100 км у міському циклі та 4.8 л. на шосе.
  • Toyota Corolla – це автомобіль з бензиновим двигуном, який демонструє чудову паливну економію. Він забезпечує 7.6 л. на 100 км у міському циклі та 6.2 л. на шосе.
  • Mazda CX-5 – це кросовер, який має досить високу паливну ефективність в порівнянні з іншими автомобілями цього класу. Він забезпечує 6.2 л. на 100 км у міському циклі та 5.8 л. на шосе.

Як зазначає видання Avtosota, рівень паливної ефективності може залежати від різних факторів, включаючи спосіб водіння, умови дороги та інших факторів. Реальний паливний розхід може відрізнятися від заявленого виробником.