Українським водіям нагадують про необхідність та важливість дотримуватися правил дорожнього руху. Щоб навчити українців їх не порушувати, запроваджуються штрафи та покарання для тих, хто не дотримується правил дорожнього руху. Стало відомо, за що можуть виписати штраф у 500 грн і позбавити прав водія на рік.

Правила дорожнього руху часто змінюються, їх доповнюють. Водії повинні знати всі зміни, щоб не потрапити до неприємностей. Тому власникам транспортних засобів нагадали, яке покарання їм світить за використання «аварійки».

Її водії використовують у таких випадках:

  • під час руху автомобіля з технічними несправностями;
  • якщо машина забуксувала;
  • при вимушеній зупинці;
  • при засліпленні водієм світлом фар;
  • зупинка на вимогу співробітника поліції;
  • під час аварії.

Тільки у вищезгаданих випадках водій може подати сигнал моргання автомобілем.

У всіх інших випадках працівники патрульної служби можуть виписати штраф у розмірі 425 грн.

Якщо водій став винуватцем аварії, тоді штраф вже становитиме 680 грн. Більше того, водія можуть залишити без прав на 6 чи 12 місяців.

Правила правил дорожнього руху з кожним роком розширюють та посилюють, оскільки збільшується кількість аварій на дорогах.

Особливо, коли через відключення електроенергії не працює вуличне освітлення та світлофори, кількість ДТП стала значно більшою.

Вказується, що водії часто використовують «аварійку» для подяки іншим водіям або ж попросити вибачення.

Залежно від положення автомобіля на дорозі слід мигнути, тобто включити один раз «аварійку», якщо авто знаходиться ззаду або виставити з вікна долоню лівої руки, якщо авто рухається по зустрічній смузі.