Держпідприємство «Українські спеціальні системи» Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації без відкритих торгів купили преміальний седан Skoda Superb за 1,6 млн гривень. Про це редакції 368.media стало відомо з інформації на порталі ProZorro.

Згідно з договором автомобіль Skoda Superb Style 2.0 буде обладнано автоматичною коробкою передач та пофарбовано у чорний колір. У комплектацію авто входить система безключового доступу, система контролю тиску в шинах, комплект «погані дороги», дверні ручки з підсвіткою, литі диски тощо.

Договір було підписано 23 лютого з компанією ДП «Автотрейдінг-центр». Загальна вартість авто становить 1,675 млн гривень. Зазначимо, компанія-підрядник входить у групу «Атолл Холдінг» Олега Боярина.

Група об’єднує понад 50 компаній, що працюють у п’яти основних напрямках: автомобільний (виробництво автомобілів, дистриб’юторський бізнес, розвиток дилерської мережі); будівництво й інвестиції (будівництво виробничих потужностей, автоцентрів, промислових та торгово-сервісних центрів тощо); рекреація та туризм; девелопмент.

Варто додати, ДП «Українські спеціальні системи» є кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг, зокрема електронного цифрового підпису.

Більше читайте: https://368.media/2023/02/28/dp-ukrayinski-spetsialni-sistemi-kupilo-premium-sedan-za-1-6-mln-griven/