Видання Whatcar.com склало рейтинг найпроблемніших автомобілів у віці до п’яти років. Для цього експерти провели опитування серед 25 тисяч місцевих власників машин різних сегментів.

Експерти розбили рейтинг по сегментах. Пропонуємо вашій увазі список найненадійніших сімейних кросоверів:

Peugeot 3008 (2017 – н.ч.)

Peugeot 3008 з дизельним двигуном визнали найгіршим сімейним кросовером у віці до п’яти років. Близько 40% респондентів цієї моделі поскаржилися на численні проблеми з машиною. Основні нарікання водіїв пов’язані із роботою підвіски. Втім, автомобілісти також скаржилися на ненадійні акумулятори, двигуни та гальма. При цьому, 83% власників цієї моделі французького кросовера зізналися, що їхній автомобіль дилери полагодили безкоштовно — за гарантією.

Range Rover Evoque (2011-2019)

До сервісних центрів були змушені звернутися 35% власників цієї моделі. Найпоширеніші скарги водіїв стосувались роботи акумулятора, електроніки та мультимедійної системи. Трохи менше автомобілістів поскаржилися на проблеми з вихлопною системою та кондиціонером. Зазвичай працівники сервісних центрів витрачали на ремонт автомобіля трохи більше тижня.

Jaguar E-Pace (2017-н.ч.)

Яскравий дизайн та вражаючий набір опцій робить Jaguar E-Pace привабливим варіантом для покупки. Проте проблеми із надійністю зіпсували багатьом учасникам дослідження враження від цієї автівки. Майже половина респондентів заявили про збої в навігаційній системі машини та мультимедійній системі. Також нарікання у автомобілістів викликала надійність двигуна та вихлопної системи. Половина опитаних заявила, що ремонт Jaguar E-Pace зайняв у сервісному центрі понад тиждень.

Audi Q3 (2018-н.ч.)

На проблеми з надійністю німецького кросовера Audi Q3 поскаржилися одразу 43% власників цих авто. У сервісні центри ці автомобілі відправлялися через неполадки в електроніці, паливній системі та двигуні. Причому лише для 86% водіїв ремонт був безкоштовний.

BMW X1 (2015-2022)

Ремонт компактного кросовера BMW X1 із дизельним двигуном може сильно вдарити по сімейному бюджету. Справа в тому, що на безкоштовні роботи змогли розраховувати лише 44% автомобілістів. У свою чергу. Усі необхідні роботи у більшості випадків були виконані протягом семи днів. Найчастіші неполадки – електроніка, двигун, акумулятори.

Volvo XC40 (2017-н.ч.)

Серед головних переваг шведського Volvo XC40 власники відзначають місткий багажник, великий внутрішній простір та високу безпеку. При цьому власники кросовера з бензиновим двигуном (23%) виявилися не надто задоволеними надійністю моделі. Так, водії звернули увагу на неполадки з двигуном та акумуляторами. Також автомобілісти відзначили проблеми із кузовом машини. При цьому власники гібридного Volvo XC40 на неполадки зі своїми кросоверами скаржаться значно менше (14%).

Dacia Duster (2013-2018)

Найчастіше власники цих машин стикалися з несправною електронікою, проблемами з двигуном, а також несправностями гальмівної системи. Щодо ремонту машини, то для 83% власників Dacia Duster він тривав менше тижня. У 50% випадків Dacia усунула неполадки в автомобілях власним коштом.