На китайський ринок офіційно вийшло друге покоління кросовера Haval Dargo 2023 року.

Зазначимо, що у деяких країнах ця модель відома під іменами Big Dog та H-Dog. А в нашій країні паркетник називається саме Dargo. Головна «родзинка» новинки – наявність економічніших силових агрегатів, повідомляє Avtosota.

Зовні новий Хавал Дарго 2023 модельного року досить сильно відрізняється від актуальної моделі. Зокрема це стосується дизайну передньої частини кросовера. Автомобіль отримав оновлену решітку радіатора, наповнення якої тепер представлене у вигляді крапково-матричних хромованих елементів.

Крім того, гібридна версія китайської моделі відрізняється від звичайної паливної за рахунок синього бренду логотипу. Збоку паркетник отримав оновлене виштампування в нижній частині дверей. При цьому тут нема складних ліній. За рахунок плоского даху в салоні автомобіля достатньо вільного простору. Крім того, тут встановлені функціональні рейлінги.

Також варто відзначити, що задні кватирки стали компактнішими, що робить кросовер більш спортивним і стрімким на вигляд. На кормі автомобіля використовуються оригінальні багатокутні ліхтарі, між якими є великий напис «HAVAL».

Габарити

Габаритні розміри китайської новинки становлять 4705х1908х1780 мм, а колісна база – 2810 мм. Таким чином, кросовер став більшим за свого попередника. Зокрема, довжина автомобіля збільшилась на 85 мм, ширина – на 18 мм, а відстань між осями – на 72 мм.

Інтер’єр

Не можна сказати, що інтер’єр Haval Dargo 2023 перетворився так само, як і його екстер’єр.

Найголовнішою зміною в салоні став «плаваючий» дисплей інформаційно-розважального комплексу, що збільшився в розмірах. Центральна консоль автомобіля обтягнута шкірою, як і крісла та потужний підлокітник на передньому ряді.

Перед водієм встановлено триспицеве ​​мультикермо, за яким ховається повністю цифровий щиток приладів. Під тачпадом мультимедіа виробник зберіг ряд фізичних клавіш, що полегшує доступ до ряду функцій кросовера.

При цьому відзначимо, що сам салон виконаний у агресивній стилістиці. У цьому плані паркетник не відрізняється від свого попередника.

Технічне оснащення

На даний момент Хавал Дарго 2023 доступний у дилерських центрах тільки з 2,0-літровим турбованим двигуном, потужність якого дорівнює 238 к. с. Трохи згодом у продаж надійде 184-сильний наддувний агрегат об’ємом 1,5 літра.

Базові комплектації оснащені тільки передньопривідною системою, а в дорожчих модифікаціях привід йде на чотири колеса. Також зазначимо, що топове виконання отримало приставку Max до назви.

Також виробник анонсував вихід гібридної варіації паркетника. Вона укомплектована 1,5-літровим мотором та 2-швидкісною трансмісією DHT. Загальна потужність системи складає 326 к. с. при 530 Н*м крутного моменту.

Витрата палива гібридної версії кросовера становить лише 1,85 літра на 100 км шляху. А повний запас ходу автомобіля дорівнює понад 1000 км.