Сьогодні для перевезення особового складу ЗСУ використовується найрізноманітніший транспорт, у тому числі мікроавтобуси, передані закордонними партнерами. І тому приклад – ось цей тривісний Renault Master. Що й казати, мікроавтобуси з колісною формулою 6х2 зустрічаються на вітчизняних дорогах нечасто. У нашому випадку з великою ймовірністю можна сказати, що це міська модель Maxi Shuttle, виготовлена німецьким кузовним ательє TS Fahrzeugtechnic GmbH, повідомляє MMR.

Завдяки додатковій осі машина не тільки стала довшою – 6980 мм, але й місткою, адже її повна маса може досягати 5450 кг. До речі, габаритна ширина також зросла, порівняно зі стандартним суцільнометалевим фургоном – до 2050 мм. Про це красномовно говорять характерні припливи на бортах за кабіною водія.

У салоні такого автобуса є 16 місць для сидіння. Причому бувають виконання, коли пасажирські сидіння з лівого та правого бортів встановлені спинками до вікон, як у метро. Це полегшує посадку-висадку, так само як і наявність низької підлоги та широких двостулкових дверей. Двигун – 2,8-літровий, дизельний потужністю 113 к. с. Максимальна швидкість – 140 км/год.