Українських автомобілістів попередили, що на наших заправках продають неякісний бензин. Так, фахівці дізналися, яка в Україні якість палива та повідомили про сумну ситуацію, повідомляє Hyser.

Незважаючи на те, що останнім часом на території України продається набагато менше розбавленого бензину, залишаються кілька компаній, які пропонують справжній «шмурдяк». Так, бензин А-95 у таких мережах як ANP та АВІАС має неймовірно низьку якість.

Інститут споживчих експертиз зазначає, що вказані вище мережі заправок завжди продавали дуже поганий бензин, тому дивуватися цьому не варто.

Експерти також зазначили, що у 24/7 у Дніпропетровській області продається дуже погане паливо, така сама ситуація і KRAFT, де в бензині було знайдено в раз більше сірки.

DNIPRO OIL GROUP, на думку експертів, є справжнім «шмурдяком», оскільки там кількість сірки перевищена у цілих 70 разів.

«Це небезпечне з’єднання, від якого утворюється нагар і відбувається перегрів двигуна. За такої величезної кількості бензолу проблеми зі здоров’ям у водіїв та пішоходів практично неминучі. Власне, як і фактично гарантована поломка автомобіля», — розповіли фахівці.