Новий законопроект в Україні, зареєстрований у Верховній Раді, незабаром вимагатиме від водіїв бути більш обережними при зміні шин між зимою та літом. Недотримання цих обов’язкових правил призведе до штрафів від 340 гривень.

Запропоноване законодавство встановлює конкретні часові рамки для заміни шин: зимові шини повинні бути замінені до 31 березня, а літні шини – з 1 листопада. Транспортні засоби вагою понад 3,5 тонни будуть зобов’язані використовувати зимові шини.

Автори законопроекту стверджують, що причиною багатьох аварій є невідповідність сезонних шин, що і зумовлює необхідність запровадження цих змін

Тепер водіям в Україні доведеться приділяти більше уваги своєчасній заміні шин, щоб уникнути штрафів. Впроваджуючи цей новий закон, уряд має на меті зменшити кількість аварій, спричинених невідповідними шинами, та зробити дороги безпечнішими для всіх водіїв. Цей закон захистить не лише самих водіїв, але й пішоходів та інших учасників дорожнього руху.

Поки ми чекаємо на вступ закону в силу, важливо, щоб водії знали про майбутні зміни і вжили необхідних заходів для дотримання нових правил.

Раніше повідомлялося, що у Верховній Раді хочуть збільшити штрафи та вилучати автомобілі на потреби ЗСУ

Зареєстровано новий законопроект, яким пропонується збільшити штраф за керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.

Метою законопроекту, відомого як № 9076, є підвищення безпеки дорожнього руху та зменшення кількості ДТП, спричинених водіями у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Він також спрямований на забезпечення справедливого підходу до забезпечення транспортними засобами Збройних Сил України.

Чинне покарання за повторне протягом року керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння передбачає штраф у розмірі 34 000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на три роки та оплатним вилученням транспортного засобу.