Дуже рідкісний український позашляховик був виставлений на продаж у Європі. Так, за цей екземпляр хочуть круглу суму, що вказує на його рідкість, пише Hyser.

Повідомляється, що такий рідкісний позашляховик з України як ЛуАЗ-967 М ТПК є військовою версією невеликого позашляховика. Він був розроблений, щоб перевозити поранених військових. Найцікавіше в тому, що цей автомобіль міг плавати по воді.

Справа в тому, що такий ЛуАЗ-967 М ТПК було помічено на продаж у Німеччині за неймовірні 16 тисяч євро. Так, за цей старенький та рідкісний позашляховик просять кругленьку суму.

Таку високу ціну пояснюють тим, що цей автомобіль – справжня рідкість, особливо в Європі. Цей екземпляр залишився в Німеччині після того, як радянські війська відійшли.

Важливо відзначити, що цей ЛуАЗ-967 М ТПК знаходиться у відмінному стані. Незважаючи на те, що машині 37 років, вона має лише 34 тисячі кілометрів пробігу.

Ця військова версія позашляховики зустрічається набагато рідше, ніж та сама «Волинь». У 1975-1989 роках було випущено лише 7940 екземплярів таких автомобілів.