Компанія Volkswagen випускає автомобілі Volkswagen Passat з 1972 року. У Німеччині показали Passat п’ятого покоління, який вже проїхав понад 1 млн кілометрів, повідомляє today.ua.

У багатьох країнах, зокрема в Україні, Volkswagen Passat має гарний попит. Саме Пасати часто українці купують за кордоном, а потім ввозять їх до України під розмитнення.

У Passat багато переваг. Модель п’ятого покоління, наприклад, відрізняється підвищеною надійністю, якщо, звичайно, правильно її експлуатувати та ретельно за нею стежити. У цьому випадку Пассат може проїхати понад 1 млн кілометрів без серйозних поломок.

Саме такий Volkswagen Passat у німця Людвіга Фрюхауфа. Цей автомобіль він купив у 2001 році. Тобто, це Passat п’ятого покоління (він позначається B5). Він оснащується 1,9-літровим турбодизелем.

Німець стверджує, що цей автомобіль не мав серйозних поломок. Головні вузли та агрегати досі «рідні». Звичайно, без поломок не обійшлося (на жаль, немає автомобілів, які не ламаються). Але це були невеликі поломки, ремонт яких займав мало часу і коштував небагато.

У чому секрет такого довголіття? Звичайно, багато залежить від якості збірки автомобіля і від того, як його обслуговують. Фрюхауф каже, що регулярно обслуговував свій Passat, перевіряв його на СТО, своєчасно змінював робочі рідини.

Слід зазначити, що покупцям зараз пропонують Volkswagen Passat восьмого покоління. Він з’явився у 2015 році. Компанія Volkswagen вже розробляє Passat нового покоління. У січні 2023 року фотошпигуни вперше помітили новий універсал Пасат, який тестували на дорогах загального користування.

Passat нового, дев’ятого, покоління збереже тільки один тип кузова — універсал. Седана, на жаль, більше не буде. Також відомо, що новий Пасат отримає повноцінну гібридну силову установку, нове обладнання та передові технології. Його збудують на платформі MQB Evo. У нього буде сучасний сенсорний дисплей, як у нового Volkswagen Golf.

Коли Volkswagen розпочне продавати Volkswagen Passat нового покоління? Офіційно це ще не оголошено. З чуток, у продажу він з’явиться вже у другій половині 2023 року.