Згідно з нещодавнім дослідженням, проведеним німецькими експертами, є певні моделі автомобілів, які ламаються рідше, ніж інші. У дослідженні, яке проводиться щорічно, було проаналізовано 200 різних моделей автомобілів, доступних в Європі, повідомляє Avtosota.

Рейтинг ґрунтується на кількості випадків, коли ці автомобілі доводилося відвозити до сервісного центру протягом 2-3 років експлуатації.

Перша десятка найнадійніших автомобілів у дослідженні виглядає наступним чином:

 1. Mercedes-Benz GLC
 2. Genesis G70
 3. Mercedes-Benz B-Class
 4. Lexus ES
 5. Porsche 911
 6. Mazda CX-30
 7. Audi Q5
 8. Suzuki Vitara
 9. Toyota RAV4
 10. Kia Rio
 11. Kia Rio S

Варто відзначити, що Mercedes-Benz має дві свої моделі в першій трійці, що є великим досягненням для бренду. Крім того, японські автовиробники Toyota та Lexus також мають свої моделі у списку, що підкреслює їхню репутацію виробників надійних автомобілів.

Дослідження підкреслює важливість надійності для автовласників, оскільки вона може заощадити їхній час і гроші в довгостроковій перспективі. Володіння надійним автомобілем означає меншу кількість візитів до сервісного центру, менше неочікуваних поломок та більш комфортне водіння в цілому.

Варто також зазначити, що хоча перша десятка моделей вважається найнадійнішою, це не обов’язково означає, що інші моделі автомобілів ненадійні. Кожен автомобіль має свої сильні та слабкі сторони, і власники завжди повинні належним чином дбати про свій транспортний засіб, щоб забезпечити його довговічність та надійність.

Отже, дослідження, проведене німецькими експертами, проливає світло на найнадійніші моделі автомобілів, доступні в Європі. Воно підкреслює важливість надійності для автовласників і надає корисну інформацію для тих, хто знаходиться на ринку нових автомобілів.