У багатьох країнах, включаючи Україну, сегмент кросоверів є одним з найбільш динамічних на ринку. Саме тому автомобільні експерти назвали 5 недорогих вживаніих росовери з найнадійнішими підвісками. Ми пропонуємо вашій увазі добірку кращих з них. Звісно, кожне авто у списку має й свої слабкі сторони.

1. Suzuki Grand Vitara

Найкращим у списку кросовером вважається Suzuki Grand Vitara. Це надійний і несхильний до нарікань автомобіль з мінімальними проблемами з підвіскою. Коробка передач отримала добру репутацію. Двигуни краще вибирати з об’ємом 2,0 або 2,4 літра, але слід уникати варіанту об’ємом 1,6 літра.

2. Renault Duster

У Renault Duster підвіска дуже надійна. Слабкі місця включають втулки та стійки стабілізатора. Хоча обладнання автомобіля не є високотехнологічним, приємні ціни компенсують цей недолік. Рекомендовано вибирати автомобілі з 1,6-літровим двигуном, але не з 1,5-літровим дизельним двигуном.

3. Volkswagen Tiguan

Рестайлінговий Volkswagen Tiguan 2012-2013 років випуску є хорошим вибором. Він доступний з різноманітними двигунами та КПП. Найбільш рекомендований 2,0-літровий двигун з АКПП Aisin. Підвіска є дуже надійною, і її можна назвати майже ідеальною.

4. Mitsubishi ASX

Mitsubishi ASX має також надійну підвіску, але стійки та втулки стабілізаторів піддаються зношуванню та потребують відносно частої заміни. Рекомендовано вибирати двигуни об’ємом 1,8 або 2,0 літра, але не 1,6-літровий двигун потужністю 114 к.с. Після проходження 120-150 тис. км потрібна заміна сайлентблоків та амортизаторів.

5. Hyundai ix35

Модель Hyundai ix35 має різноманітну комплектацію, щоб задовольнити потреби будь-якого клієнта. Автомобіль має 4х4 привід та дизельний двигун, який доступний з “механікою” або “автоматом”. Підвіска є довговічною, однак слабкими місцями є підшипники, стійки стабілізатора та задні сайлентблоки. Найкраще купувати екземпляри 2013-2014 років.