ГУР отримало партію модернізованих бронетранспортерів Oncilla у кількості 30 одиниць. Кошти на купівлю бронемашин надала компанія Trans Select з Польщі, повідомляє ProstoMob.

За словами Віктора Левченка з конструкторського бюро “Берил”, бронетранспортери вже на передовій. Вони відмінно зарекомендували себе на полі бою. Oncilla являє собою ліцензовану версію бронемашини “Дозор-Б”, яка була розроблена українськими фахівцями. Машини “Дозор-Б” збираються на потужностях польської компанії Mista. Ліцензію на складання вона отримала у 2013 році.

На даху кузова Oncilla змонтований легкий модуль з кулеметом, оснащеним 10-кратним прицілом з тепловізором. Перший броньовик був зібраний фахівцями Київського бронетанкового заводу. Згодом виробництво Oncilla було перенесено до Польщі.

Минулого року на виставковому заході Egypt Defence Expo компанія Mista і КБ “Берил” представили кілька нових модифікацій бронетранспортера.

Найбільше відвідувачів виставки зацікавили версії для вогневої підтримки та розмінування. Модифікація Oncilla Mk2 отримала 90-мм гармату.