Протягом всієї історії люди поділяли числа на ті, що приносять удачу, і ті, що приносять невдачу. Відповідно, купуючи автомобіль, багато автомобілістів звертають пильну увагу на цифри на номерних знаках, пише Avtosota.

Згідно з повір’ями, нещасливими для номерних знаків вважаються цифри шість, дев’ять і тринадцять. Число шість завжди вважалося несприятливим і асоціювалося з дияволом. Вона несе в собі енергію руйнування і вважається дуже небезпечною. Так само і цифра дев’ять сприймається як нещаслива, оскільки є перевернутою шісткою, яка вважається небезпечною. Інші асоціюють його з дев’ятьма днями жалоби, які відраховуються від дня смерті людини. Число тринадцять вважається диявольською дюжиною, і вважається, що воно несе в собі руйнівну енергію, пов’язану зі злими духами.

З іншого боку, у багатьох країнах п’ять, сім і вісім вважаються щасливими числами. Число п’ять часто асоціюється з добрими речами. Цифра сім вважається щасливою, оскільки в Біблії Бог створив Землю саме за сім днів. Для віруючих цифра вісім вважається по-своєму значущою, оскільки вона є знаком нескінченності, несе в собі домінантні якості та вважається знаком переможця.

Якщо ви вірите в такі забобони, можливо, краще уникати номерних знаків з нещасливими номерами і вибирати номери зі щасливими цифрами.