Ще минулого року з’явилися перші фотографії оновленої Skoda Octavia 2024 модельного року у виконанні Combi. Однак виробник поки що зберігає в таємниці інформацію про цю модель.

Втім, Skoda нещодавно поділилася деякими відомостями про майбутній ліфтбек. А останні фотографії, з упійманою під час тестів Octavia, розкривають додаткові подробиці про автомобіль, повідомляє Avtosota.

Опубліковані знімки показують, що при розробці автомобіля основна увага була приділена передній та задній частинам кузова. Незважаючи на те, що в даному випадку йдеться про точкові доопрацювання, чеська модель зміниться досить глибоко. У майбутній Octavia буде застосована нова мова дизайну, яку Skoda поступово впроваджує у свої автомобілі. Зокрема, виробник модернізує радіаторні грати, зберігши впізнавану конфігурацію, і всю оптику.

Про те, якою буде нова Octavia, поки що мало що відомо. Справа в тому, що при розробці ліфтбека та універсала компанії Skoda доводиться вирішувати проблему з дефіцитом напівпровідників. Це вже призвело до скорочення моторної гами та відмови від кількох модифікацій з гібридною установкою (але такий агрегат буде збережено). Версії PHEV випускатимуться з повним приводом. Тому, мабуть, гібридні установки запропонують лише з універсалом Combi.

Дефіцит напівпровідників, мабуть, змусить Skoda збільшити термін на завершення розробки автомобіля. На користь цього говорить той факт, що нова Octavia має дебютувати цього року, але на ринок вийде лише наступного. Затримка частково пов’язана з тим, що чеська компанія прагне знайти варіанти для утримання ціни незалежно від того, чи постійні будуть поставки комплектуючих чи ні.