Експерти перевірили керованість гібридного кросовера Kia Sportage. Автомобіль не зміг впоратися з «лосиним тестом» на потрібній швидкості. Відео опублікували на YouTube каналі km77.com, повідомляє «Фокус».

Kia Sportage PHEV показав далеко не найкращі результати у тестах на керованість, на відміну від бензинової версії авто. Експерти зазначили, що гібрид страждає від нестачі керованості через велику вагу.

Кросовер оснащений 1,6-літровим бензиновим двигуном та електромотором сумарною потужністю 261 к.с. і 349 Нм крутного моменту. Автомобіль «взули» у шини Michelin Primacy 4 (235/50 R19).

Спочатку Kia Sportage PHEV пройшов тест на слалом. Модель показала один з найгірших результатів, проїхавши смугу перешкод за 24,0 секунди. Такий самий час показав соплатформенний Hyundai Tucson PHEV.

Під час «лосиного тіста» імітується поява непередбачуваної перешкоди на дорозі. Завдання тестованого автомобіля полягає в тому, щоб уникнути зіткнення. Для успішного проходження випробування необхідно маневрувати на швидкості від 77 км/год.

Спочатку водій намагався проїхати смугу перешкод на швидкості 75 км/год, але автомобіль виявився надто важким. Єдина успішна спроба відбулася на швидкості 71 км/год.

Експерти вважають, що гібридна силова установка зробила кросовер надто важким. Саме тому він показав посередні результати у випробуваннях.