Бійці тероборони на Волині, що охороняють наші північні рубежі, зробили собі унікальний бронеавтомобіль, назвавши його «Вовкулака». В його основу поклали БРДМ-2, отриманий від рятувальників. Цікаво, що такі машини почали випускатись рівно 60 років на «ГАЗі» і вже давно застаріли, пише «Автоцентр».

Тож БРДМ-2 вирішили дати друге життя, заручившись підтримкою місцевих волонтерів. З рідного залишили лише бронекорпус, та й той модернізували – прорізали в бортах двері та зробили підніжки для зручнішої посадки-висадки десанту. Башту майстрам підігнали зі східного регіону від трофейного російського БТР.

Стародавній і ненажерливий карбюраторний двигун V8 замінили на більш економічний дизель від вантажівки Mercedes-Benz, звідти взяли й коробку передач. Щоправда, новий силовий агрегат вимагав більше місця, а тому «Вовкулака» втратив водометний двигун і вже не може плавати. Машину також полегшили, прибравши додаткові колеса з-під днища. У результаті вийшов дуже зручний та ефективний бронеавтомобіль, озброєний великокаліберним кулеметом.