Компанія Renault розширила свій модельний ряд електричною версією Twingo, яка побудована на платформі Smart.

Як повідомляє Avtosota, цей компактний електромобіль завдовжки всього 3,6 метра оснащений 82-сильним двигуном, який розвиває максимальну швидкість 135 км/год і розганяється до 100 км/год всього за 12,6 секунди.

Renault Twingo Z.E. – найдоступніший електромобіль французького бренду на європейському ринку. Він ідеально підходить для пересування містом та коротких поїздок на роботу, що робить його екологічно чистим вибором для водіїв з обмеженим бюджетом.

Потужний та ефективний двигун

Незважаючи на свої невеликі розміри, Twingo Z.E. оснащений 82-сильним двигуном, який забезпечує потужну продуктивність. Двигун розташований на задній осі, що забезпечує автомобілю краще зчеплення з дорогою та стабільність. Twingo Z.E. швидко і плавно розганяється, що робить його ідеальним автомобілем для їзди по місту.

Вражаючий запас ходу

З батареєю ємністю 22 кВт-год Twingo Z.E. може проїхати до 190 км без підзарядки. З таким запасом ходу Twingo Z.E. ідеально підходить для щоденних поїздок на роботу та коротких подорожей. Він також оснащений системою рекуперативного гальмування, яка допомагає заощаджувати енергію, ще більше збільшуючи запас ходу автомобіля.

Twingo Z.E. належить до А-класу і має компактний та витончений дизайн, який візуально майже не відрізняється від бензинової версії. Єдина відмінність – змінений дизайн передньої частини, який надає йому унікального вигляду.

Twingo Z.E. оснащений такими сучасними функціями, як клімат-контроль, круїз-контроль та камера заднього виду. Він також має підігрів сидінь, датчики дощу і світла та інші вдосконалені функції, які покращують досвід водіння.

Доступна ціна

В Європі Renault Twingo Z.E. доступний за ціною від 24 165 євро (приблизно 960 тисяч гривень за актуальним курсом). Це доступна ціна для електромобіля, що робить його ідеальним вибором для водіїв, які хочуть зменшити свій вуглецевий слід, не розорившись при цьому.

Замість висновку

Renault Twingo Z.E. – це доступний та екологічний електромобіль, який ідеально підходить для їзди містом та коротких поїздок на роботу. Завдяки потужному та ефективному двигуну, вражаючому запасу ходу та вдосконаленим функціям, він є чудовим вибором для водіїв, які хочуть бути “зеленими”, не жертвуючи при цьому продуктивністю та стилем.