Skoda Octavia, один з найпопулярніших автомобілів у Європі і Україні, готується до оновлення. Новий варіант Octavia матиме деякі зміни в дизайні, а також виробник поверне на ринок більш ефективні версії, які були тимчасово виведені з модельної лінійки через брак мікрочіпів.

За інформацією, отриманою з внутрішнього документа, оновлені Skoda Octavia та Octavia Combi (універсал) почнуть проводитися у квітні. Це означає, що нові моделі скоро з’являться на європейському ринку, а перші одиниці будуть поставлені покупцям вже у червні. Незважаючи на відсутність офіційного підтвердження цього з боку виробника, ця інформація викликала великий інтерес у автомобільних ЗМІ.

Нова Octavia отримає кілька оновлень у дизайні, які поки що приховані під камуфляжем. Але за попередніми даними, Skoda вирішила повернутися до свого коріння і зробити дизайн більш консервативним та класичним. Це допоможе авто виглядати більш привабливо для традиціоналістів і посилити його позиції на ринку.

Але не лише дизайн буде оновлено, Skoda також обіцяє повернути на ринок ефективніші версії Octavia. Через брак мікросхем деякі версії моделі були тимчасово зняті з виробництва, але тепер вони повернуться в продаж. Це стосується, зокрема, гібридних версій PHEV та моделей з повним приводом.

Однак, можливо, найцікавіша пропозиція Skoda для своїх клієнтів – це гарантія ціни. Компанія обіцяє, що ціна на автомобіль не зміниться, навіть якщо вона збільшиться вже після замовлення та до моменту доставки автомобіля. Ця гарантія не має обмеження щодо часу і може бути застосована у разі будь-яких змін ціни.

В цілому оновлення Skoda Octavia має привести до поліпшення позицій цієї моделі на європейському ринку. Нові функції та можливості, а також гарантія ціни можуть стати одним із вирішальних факторів, чому потенційні покупці розглянуть цю модель для себе.