Автовиробники з країни вранішнього сонця, такі як Toyota, Honda та Nissan, стали синонімами надійності, ефективності та доступності. Однак, як і в будь-якій іншій галузі, не всі автомобілі, випущені японськими заводами, гідні уваги. У цій статті ми розглянемо п’ять найгірших японських автомобілів, які коли-небудь сходили з конвеєра.

Mitsubishi Eclipse 1995 року

Mitsubishi Eclipse був вперше представлений в 1990 році і швидко завоював популярність серед автолюбителів завдяки своєму спортивному дизайну і потужному двигуну. Однак модель 1995 року Eclipse була значним розчаруванням. Вона мала багато проблем, включаючи несправності трансмісії та двигуна, що призвело до великої кількості відкликань.

Крім того, інтер’єр автомобіля не був добре продуманий і не мав преміум-відчуття, якого так очікували клієнти. Ці проблеми призвели до падіння продажів і, зрештою, до припинення виробництва Eclipse у 2012 році.

Mazda RX-8 2009

Mazda RX-8 була презентована в 2003 році як наступник популярного спортивного автомобіля RX-7. Однак 2009 модельний рік став для RX-8 значним розчаруванням. Роторний двигун автомобіля був відомий тим, що споживав багато мастила, що призводило до виходу двигуна з ладу в багатьох випадках.

Крім того, споживання паливна автомобіля була високим, що робило його менш привабливим для покупців, які шукали доступний спортивний автомобіль. Ці проблеми призвели до зниження продажів, і в 2012 році виробництво RX-8 було припинено.

Isuzu Rodeo 2001

Isuzu Rodeo був представлений в 1990 році як середньорозмірний позашляховик, який повинен був конкурувати з такими популярними моделями, як Toyota 4Runner і Nissan Pathfinder. Однак 2001 модельний рік був сповнений проблем, включаючи проблеми з трансмісією та відмовами двигуна.

Крім того, інтер’єр автомобіля був застарілим і не мав багатьох функцій, які клієнти шукали в позашляховику. Ці проблеми призвели до падіння продажів, і виробництво Rodeo було припинено в 2004 році.

Subaru Impreza WRX 2002

Subaru Impreza WRX довгий час була популярним вибором серед автолюбителів завдяки своїм вражаючим характеристикам і керованості. Однак 2002 модельний рік став значним розчаруванням. Двигун автомобіля був відомий тим, що споживав багато оливи.

Крім того, підвіска автомобіля була погано спроектована, що ускладнювало керування на високих швидкостях. Ці проблеми призвели до зниження продажів. В 2003 році WRX зазнав серйозної модернізації.

Nissan 300ZX 1990

Nissan 300ZX був презентований в 1983 році як заміна популярного спортивного автомобіля 280ZX. Однак 1990 модельний рік став значним розчаруванням. Двигун автомобіля був ще тим масложером. Часто двигун виходив з ладу. В моделі була погано спроектована трансмісія, що ускладнювало плавне перемикання передач. Ці проблеми призвели до падіння продажів, і 300ZX був знятий з виробництва в 1996 році.

На закінчення, японські автовиробники випускають одні з найнадійніших і найякісніших автомобілів у світі. Однак, як ми бачимо, не всі автомобілі були ідеальними. П’ять автомобілів, згаданих вище, є найгіршими японськими автомобілями, які коли-небудь сходили з конвеєра. Вони мали проблеми, які призвели до падіння продажів і, зрештою, до їхнього зняття з виробництва. Незважаючи на ці помилки, японські автовиробники продовжують випускати одні з найкращих автомобілів у світі, а їхня репутація якості та надійності залишається на високому рівні.