Автоексперти дали п’ять слушних порад, що краще не варто робити з машиною у весняний сезон водіям-початківцям. Це стосується зміни гуми, їзди по калюжах, двигуна, добавок та присадок до палива, а також автозапуску.

Про це розповідає «Апостроф».

Двигун

У двигуна внутрішнього згоряння багато слабких місць, які неприємно здивують автовласників після потрапляння води. Тому щоб змити весь бруд, який накопичився на силовому агрегаті за зиму, краще звернутися до фахівців на автомийках.

Добавки для палива

Перед тим, як використовувати присадки та добавки до палива, щоб прочистити щось, необхідно проконсультуватися з фахівцем. Це буде безпечніше.

Автозапуск

Навесні використання автозапуску не дуже затребуване, через що можна випадково пропустити сигнал світлового індикатора, який повідомляє про нестачу, наприклад, масла. Під час запуску можуть з’являтися сторонні звуки, які говорять про несправність чогось у машині.

Калюжі

Якщо в’їхати в калюжу на великій швидкості, то можна заробити гідроудар або аквапланування — втрата зчеплення шини з дорогою через воду на її поверхні.

Гума

Деякі автомобілісти можуть використовувати зимову гуму на шинах цілий рік, щоб не переплачувати в шиномонтажі. Його все ж таки слід відвідувати двічі на рік, радять автоексперти, але не після того, як тільки розтанув сніг, оскільки можуть бути повторні морози.