Журналісти видання Avtosota представили рейтинг найбільш економних автомобілів, доступних на українському ринку. До рейтингу увійшли виключно азійські автомобільні бренди.

Лідирує Toyota, посідаючи 1, 2, 7 і 10 місця, також до чарту потрапили по одному представнику від Honda, Hyundai, Mazda, Subaru і дві моделі конгломерату KIA.

Більшість автомобілів з топ-10 мають гібридні версії, що робить їх екологічно чистими та економічними. На 10-му місці Toyota Camry Hybrid споживає лише 5,7 літра пального на 100 кілометрів, за нею слідує Subaru Crosstrek Hybrid з показником 5,6 літра на 9-му місці. KIA Seltos зі споживанням 5,5 літрів забезпечує собі 8 місце. Toyota C-HR Hybrid посідає 7 місце з витратою палива 5,3 літра на 100 кілометрів.

Mazda CX-30 посідає 6 місце з витратою 5,1 літра на 100 кілометрів. Honda Insight на 5 місці з вражаючими 4,7 літрами на 100 кілометрів. На 4-му місці Hyundai Ioniq Hybrid, який споживає лише 4,6 літра на 100 кілометрів, а на 3-му місці KIA Niro з витратою 4,5 літра на 100 кілометрів.

Обидві моделі, що посіли 2-ге та 3-тє місця, можуть похвалитися однаковою витратою палива – 4,5 л на 100 км. Однак автори рейтингу не надали жодних пояснень, за якими параметрами Toyota Corolla Hybrid виявилася кращим вибором, ніж KIA Niro.

Примітно, що Toyota, з чотирма моделями в топ-10, є брендом з найбільшою кількістю позицій у списку. Водночас, відсутність європейських та американських моделей свідчить про те, що на українському ринку надають перевагу економічним азійським автомобілям.