При виборі автомобіля важливо проаналізувати не тільки його технічний стан, а й перспективну ліквідність. Малоймовірно, що ви плануєте їздити на цьому авто до кінця свого життя. В перспективні його доведеться перепродати іншому власнику. Тому експерти вирішили скласти рейтинг авто, які в майбутньому продати буде легко, пише Wheels News.

Найпопулярніші автомобілі на вторинному авторинку Європи

Лідерами цього рейтингу останні роки є корейці: Hyundai та KIA. За ними розташовані Ford Focus, Renault Logan та Skoda Octavia. Дана статистика аналогічна і в рейтингу автомобілів для таксі, адже ці авто бюджетні та надійні. За рахунок поєднання чудових характеристик ці моделі швидко знаходять нових власників.

Але назвати ці автомобілі 100% ліквідними складно, адже факт продажу тут є, але мова не йдеться про вигоду. Вагома частина цих авто у підношеному стані, адже таксисти їх не шкодують, а перепродуючи скидають пробіг, щоб продати дорожче.

Тому зверніть увагу, що ціна таких авто на авторинку значно менше, ніж мала б бути, якби авто було у гарному стані.

Найліквідніші автомобілі на вторинному ринку України

  1. Hyundai Creta. Згідно дослідження за три роки використання корейця власник втрачає 10% від початкової ціни авто.
  2. Mazda CX-5. Кросовер має гарні характеристики і при делікатному ставленні втратить від початкової ціни 11-12%.
  3. Mazda 6. Модель має безліч позитивних відгуків від власників, а через три роки втрачає всього 14,5%.
  4. Toyota RAV4. Дана модель є дуже спірною серед автолюбителів. Авто має чудові показники, але є значний недолік – автомобіль дуже часто викрадають. За три роки модель втрачає 16% вартості.
  5. Renault Sandero Stepway. Модель цінується великими сім’ями, а при експлуатації втрачає 17,22% початкової вартості.