Автомобіль Запорожець, випущений в СРСР у середині XX століття, є не лише знаковим автомобілем у вітчизняній історії, а й об’єктом колекціонування та кастомізації.

Поряд із клубами та спільнотами любителів Запорожця, на території України можна виявити справжні витвори мистецтва на базі цього автомобіля. Про одного із таких рідкісних представників українського автопрому розповів Hyser.

Один із таких екземплярів – шестиметровий Запорожець-лімузин, створений українським майстром Сергієм Кравченком. Ця унікальна машина, якій немає аналогів, справді викликає здивування та захоплення.

За словами самого майстра, він витратив створення подовженого Запорожця близько двох років свого життя. Робота була зроблена вручну, з турботою про кожну деталь. Саме тому в лімузині є так багато цікавих деталей, які надають йому особливого шарму.

До речі, крім просторого салону з безліччю сидінь і столів, тут є місце для невеликого бару і навіть холодильника. Крім того, Запорожець-лімузин має люк та двері, які можна відкрити на урочистості, щоб привезти нареченого та наречену у всій красі.

Такий шестиметровий Запорожець-лімузин – це справжня знахідка для фанатів незвичайних автомобілів, а також тих, хто любить збирати та зберігати унікальні об’єкти у своїй колекції. Адже хто знає, які потаємні можливості художнього творіння може принести своєму власнику?