У колекції гіперкарів молодого українського мільйонера Назара Бабенка незабаром очікується поповнення. До вже наявного у гаражі Bugatti Divo додасться ще більш ексклюзивний представник французького бренду – один із всього 10 зібраних купе Centodieci.

Назар Бабенко є одним з найуспішніших та найбагатших юних українців, які володіють найдорожчими авто. Нещодавно з’явилися нові цікаві факти про нього та його автівки, повідомляє OBOZREVATEL.

Минулого місяця статки 28-річного Назара із Дніпра сягнули $380 мільйонів. У нього в гаражі вже кільканадцять машин, найдорожчою з яких вважається Bugatti Divo вартістю $9 мільйонів Окрім цього є приватний літак, гелікоптер, плавзасоби тощо.

Зі сторіз Бабенко в Інстаграм стало відомо, що найближчим часом у Лондоні, де зараз Назар працює над розширенням свого бізнесу, у його колекції гіперкарів з’явиться ще один ексклюзивний Bugatti. До речі, Назар Бабенко та його компаньйон Михайло Романенко, нещодавно зареєстрували у Лондоні компанію Danvel Group Limited зі статутним капіталом у 50 мільйонів фунтів стерлінгів. До того ж створена українцями компанія отримала банківську ліцензію ЕMI, яка дозволяє виконувати банківські операції по всьому світу.

За останніми даними у планах співзасновників компанії купівля Bugatti Centodieci – ексклюзивного авто, випущеного накладом у 10 екземплярів. Ба більше, є інформація, що він вже замовив цей гіперкар вартістю більш як 10 мільйонів євро. Але важливий момент полягає навіть не у ціні, а в тому, що лише керівництво компанії вирішує, хто достойний бути власником цього ексклюзиву. Серед власників Bugatti Centodieci є досить відомі та заможні люди, наприклад, Кріштіану Роналду.

Нагадаємо, що 28-річний Назар Бабенко є досить потужним гравцем на ринку криптовалюти. Його партнер, Михайло Романенко, також вважається доларовим мільйонером, але його статки достеменно невідомі. Для допомоги постраждалим українцям та ЗСУ навесні 2022-го року вони започаткували міжнародний благодійний фонд Danvel Group в Україні.