Здавалося б, навіщо мільйонеру з величезними авто звертати увагу на такі ями, але Арні пам’ятає, що розруха починається з дрібних деталей.

Для всіх, хто пам’ятає новини про обіцяні ремонти на вулицях української столиці, та й по всіх інших містах нашої країни, також є інформація з позитивним фіналом. Справа в тому, що легенда бодібілдингу, політики та кінематографу Арнольд Шварценеггер вирішив показати приклад усім, хто обіцяє, але нічого не робить, пише Znaj.ua.

Тепер деяким політикам та й зіркам теж буде дуже соромно, адже 75-річний Арнольд усе зробив своїми руками. Колишній губернатор штату Каліфорнія Арнольд Шварценеґґер став героєм відео, на якому самостійно латає яму на дорозі в Лос-Анджелесі.

Про це стало відомо завдяки новітній публікації на офіційній сторінці Арнольда в мережі Twitter, яка так і називається «Arnold».

Арнольд Шварценеггер вирішив зробити невеликий ремонт після того, як побачив яму на одній із доріг міста, яка не була відремонтована протягом трьох тижнів.

Стало відомо, що Арнольд Шварценеггер їхав містом і побачив велику яму на дорозі, яка своєю глибиною була небезпечною для учасників дорожнього руху. Шварценеггер зазначив, що минуло вже три тижні, як він уперше її побачив.

Тому вирішив не чекати, коли це відремонтують дорожні служби, а впоратися з перешкодою самостійно. На опублікованих кадрах видно, що Арнольд покликав із собою оператора та ще кілька помічників, які так само працювали з інструментами та матеріалами, як і сам Арнольд.

На кадрах видно, що місцеві жителі навіть подякували зірці за такий жест.