У пресслужбі Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого повідомили, що фахівці розробили та провели випробування колісного транспортного засобу для сільськогосподарських робіт, повідомляє Експерт.

Транспортний засіб “ОКМ” створили спеціально для сільськогосподарських робіт та протестували на відповідність вимогам безпечності сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, їх причепів і змінних причіпних машин.

«Ці колісні транспортні засоби, завдяки високими параметрами прохідності різними типами ґрунтів та швидкому маневруванню і прискоренню, можуть використовуватись як у сільському господарстві, туризмі, так і в інших складних умовах, що зараз є досить актуальним, особливо для потреб ЗСУ», – йдеться у повідомленні інституту.

Випробування автомобіля відбулось під час візиту фахівців інституту на підприємство ТОВ «Креатив Пром Інжиніринг». У результаті виконаної роботи фірма отримає сертифікат затвердження типу.