Знайти бюджетне вживане авто в Україні більше не є складним завданням. Avtosota, проаналізувавши сайт оголошень AUTO.RIA, склала список іномарок, які можна придбати за ціною до $3000.

Першим у списку є Ford Transit Connect 2007 року випуску за $2440. В оголошенні зазначено, що автомобіль пройшов технічне обслуговування, йому замінили масляні фільтри і відремонтували турбіну. Він працює безперебійно без будь-яких проблем і поставляється з хорошими зимовими шинами. Фургон має 1,8-літровий дизельний двигун і має невелику вагу.

Наступний лот – Daewoo Lanos 2007 року випуску за $3000. Автомобіль у відмінному стані, з прямоточним глушником, двома передніми вікнами і ГБО 4-го покоління. Гальма нові, автомобіль не фарбувався. Він має 1,5-літровий двигун, який працює на газі та бензині.

Ford Focus 1999 року також доступний за $2500. Він працює плавно, зі слідами зносу, професійно виправленими. Автомобіль має електричні склопідйомники і кондиціонер, а його 1,8-літровий двигун працює на дизельному паливі. Він зберігався в гаражі і знаходиться в хорошому стані.

Volkswagen LT 1985 року випуску продається за $2750, з відновленим шасі і 2,4-літровим двигуном. Трансмісія і двигун працюють добре, а автомобіль можна без проблем перереєструвати. Власник просить зацікавлених покупців звертатися за номером телефону, вказаним в оголошенні. Для Збройних сил ціна договірна.

Останнім у списку йде Volkswagen Passat 1997 року випуску, який можна придбати за $2999. За словами власника, автомобіль у хорошому стані, з простим і надійним двигуном. Кузов не іржавий і не гнилий, на ньому стоять нові шини на хороших дисках. Пробіг автомобіля становить 300 000 кілометрів, він оснащений 1,9-літровим дизельним двигуном.

Купівля вживаного автомобіля не обов’язково має бути дорогою, і ці іномарки, доступні в Україні за ціною менше $3000, є тому підтвердженням. При належному дослідженні покупці можуть знайти ідеальний автомобіль, який вписується в їхній бюджет і відповідає їхнім потребам.