Зараз підключити до автомобіля можна будь-який телефон і якщо авто є відносно сучасним, то функціонал телефону та авто відмінно доповнюватимуть один одного. Водночас можливості телефонів на базі Android та iPhone трохи відрізняються. Bigmir розповів про цікаві фішки та особливості iPhone, які можуть стати в пригоді автолюбителям.

Безумовно, однією з базових та головних опцій iPhone у контексті автомобілів можна вважати можливість підключення до мультимедійної системи через Apple CarPlay. Дана система підтримує моделі від iPhone 5 і новіше. Серед основних переваг, які надає Apple CarPlay своєму власнику порівняно зі звичайним підключенням через Bluetooth можна відзначити:

  • можливість користуватись навігатором на телефоні;
  • керування функціоналом смартфона/автомобіля за допомогою голосу.

Звичайно ж не варто забувати й про такі базові функції, як можливість прослуховування музики з телефону та можливість набрати потрібний номер не торкаючись телефону за допомогою кнопок на кермі.

З не самих очевидних функцій, iPhone і деякі смарт-годинник від Apple можуть використовуватися як «смарт ключ». Враховуючи рівень відповідальності, ця функція підключається через «Гаманець». Якщо автомобіль підтримує таку функцію, то у власника з’явиться можливість:

  • дистанційного запуску двигуна з телефону;
  • відкриття дверей при наближенні до авто;
  • шерінг ключа до авто в онлайн-форматі.

З незвичайних опцій, які також можуть бути корисні водіям, можна виділити можливість використання iPhone як відеореєстратора і як засіб для пошуку авто на парковці. Зазначимо, що в останніх версіях «яблучних» смартфонів також з’явилася функція виклику допомоги для водія у разі ДТП.