Запорізький автомобілебудівний завод має багату історію та час свого існування випустив безліч моделей, які мали успіх на ринку. Зокрема, велася робота над різними модифікаціями автомобілів. Свого часу розроблялася «Таврія» у кузові пікап, яка так і не потрапила на конвеєр, пише Znaj.ua.

Інженери автоЗАЗу наскільки дозволяли можливості, експериментували над модельним рядом. Втім, багато модифікацій так і не стали на масове виробництво. Яскравим прикладом тому «Запорожець» у кузові пікап. Автомобіль випускався в обмеженій кількості та лише для внутрішнього використання заводу. Втім є автомобілі, яким пощастило ще менше.

Так, у мережі показали унікальний знімок «Таврії», але не простий, а з досить незвичними модифікаціями. Насамперед автомобіль отримав містку вантажну частину на місці задніх сидінь. Також було збільшено кліренс, що розширювало можливості його пересування у складних місцевостях. Замість заводського двигуна було встановлено двигун від ВАЗ-2108.

В результаті вийшов компактний і досить потужний позашляховик, втім, незважаючи на унікальність моделі, її так і не дали зелене світло на серійне виробництво.