Французька компанія EP Tender розробила двоколісний причіп з портативним двигуном внутрішнього згоряння для зарядки електромобіля під час руху. Генератор, що працює на бензині, можна програмувати за допомогою мобільного додатку. Електроніка відстежує рівень заряду батареї і самостійно вмикає портативний генератор у разі потреби.

Як заявляють розробники, мобільний зарядний пристрій на причепі дасть змогу уникнути тривалих зупинок для перезарядки акумулятора. За словами виконавчого директора компанії EP Тender Жан-Батиста Сегара, причіп значно збільшує пробіг будь-якого електрокара.

«На автотрасі середній електромобіль проїжджає зі швидкістю сто кілометрів на годину близько ста кілометрів, — каже фахівець. — Наш прототип їде п’ятсот кілометрів — потім заливаєш у нього бензин і їдеш далі».

Власники електромобілів можуть долати короткі дистанції на звичайному акумуляторі, а для далеких поїздок, яких упродовж року може бути не більш 5-10, брати в оренду двоколісний трейлер на бензині, пояснює Жан-Батист Сегар.

«Ми не будемо виробляти причепи для кожного електромобіля, — наголошує фахівець. — Можна використовувати один причіп на десять або двадцять машин».

Як пояснюють в EP Tender, кожен водій зможе в певний момент орендувати двоколісний трейлер для збільшення автономності своєї машини.

«Якщо причіп потрібен водієві лише на день і двигун працюватиме, скажімо, годину, це коштуватиме 17 євро, — каже Жан-Батист Сегар. — Кожна додаткова година коштуватиме сім євро. Наприклад, за один день і три додаткові години водій електромобіля заплатить 38 євро».

Причіп потужністю 20 кВт має 120 сантиметрів у довжину, а його вага становить 250 кг. За словами розробників, продукт повністю готовий до конвеєрного виробництва і на дорогах Європи з’явиться протягом найближчих трьох років.